Ana sayfa THY Euroleague Olimpia Milano’dan Kalinic ve Datome’ye teklif

Olimpia Milano’dan Kalinic ve Datome’ye teklif

THY Euroleague'in İtalyan temsilcisi AX Armani Olimpia Milano, Fenerbahçe'den Gigi Datome ve Nikola Kalinic'i kadrosuna katmak istiyor.

kalinic-datome

THY Euroleague’in İtalyan temsilcisi AX Armani Olimpia Milano, Fenerbahçe’den Gigi Datome ve Nikola Kalinic’i kadrosuna katmak istiyor.

Euroleague’de gelecek sezon neredeyse takımların tamamının ekonomik anlamda küçülmeye gitmesi beklenirken, AX Armani Olimpia Milano’nun Armani ile küçülmeye gitmeyeceği belirtiliyor.

Superbasket’in yaptığı habere göre Anadolu Efes’in maaşlarda yüzde 30’luk kesintiye gitme ihtimalinin ardından Chris Singleton’ı kadrosuna katmak için çalışmalara başlamıştı.

KALINIC İLE DATOME’NİN PEŞİNDE

Fenerbahçe’nin de yarı yarıya bir küçülmeye gidebileceğini belirten SuperBasket, Milano’nun da bu doğrultuda Luigi Datome ve Nikola Kalinic’i kadrosuna katmak istediğini belirtti.

THY Euroleague’de yeni sezona Messina yönetiminde daha iddialı başlamak isteyen Milano, 2019 yazında da Gigi Datome’yı kadrosuna katmak istemiş ancak yıldız basketbolcu sarı-lacivertlilerde kalmayı tercih etmişti.