Ana sayfa Haberler Olivia Epoupa’dan Galatasaray’a veda etti

Olivia Epoupa’dan Galatasaray’a veda etti

Fransız oyuncunun sosyal medyada paylaştığı mesaj şöyle:

“Herkese merhaba!

Büyük bir heyecan ile gelecek sezon Galatasaray Kulübünün oyuncusu olmayacağımı sizlere açıklıyorum.

Geçen Eylül ayında kulübe geldiğimde, yönetim, teknik heyet, takım arkadaşlarım, taraftarlar, ve örnek kaptanımız olsun, beni hemen coşkulu, saygılı, ve profesyonel bir şekilde karşıladılar.

Mesajlarınız, davranışlarınız, cömertliğiniz ve misafirperverliğiniz ile bana çok sevgi gösterdiniz. Beni büyük Galatasaray camiasına dahil ettiniz.

Benim için bu camia bir spor kulübü olmanın ötesindedir. Büyük bir ailedir. Herkesin birbirini sevip desteklediği, hem iyi hem kötü günlerde her zaman dayanışmanın ön planda olduğu bir evdir.

Bir sene boyunca sizlerle olmanın hissettirdiklerini anlatmaya kelimeler yetmez.

Elimden geleni yapmaya çalıştım! Forma için ter dökmek, bu kulüp için, büyüğü küçüğü olsun taraftarlarımız için. Evimizde ve deplasmanda bizi yalnız bırakmayanlar için.

Şöyle bir anım var ilk resmi maçıma çıktığımda:

Küçük bir kız çocuğu bana şunları söyledi; burası tanıdığın veya kariyerinde oynayacağın diğer kulüpler gibi değil, burası bizim kulübümüz, tutkumuz ve aşkımız tahmin edebileceklerinin ötesindedir.

Bu küçük kız çocuğu haklıydı tabii ki.

Olağanüstü anlar yaşadım. Yenilgilerde dahil olmak üzere, muhteşem anlar. Ve en önemlisi bu sezonu taçlandırmak için Avrupa kupasını kazandık sizlerle beraber.

Sizler için kalbimde her zaman özel bir yer ayırıyorum.

Nerede olursam olayım her zaman aklımda olacaksınız.

Sizlere elveda demiyorum!

Ama hoşçakalın ve görüşmek üzere.

Olduğunuz gibi durun, harikasınız.”