Ana sayfa Ekstra Ömer Onan: Takımımıza Güveniyoruz

Ömer Onan: Takımımıza Güveniyoruz

Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, 31 Ağustos – 17 Eylül tarihleri arasında ülkemizin bir grup ve finallerine ev sahipliği yapacağı Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesi bir değerlendirmede bulundu.

A Milli Erkek Milli Takımımızın Tel Aviv’de oynayacağı Slovenya ve İsrail karşılaşmalarını takip etmek üzere kafilede yer alan TBF CEO’su Ömer Onan, “Avrupa Şampiyonası’na en hazır şekilde girmek istiyoruz. Biz takımımıza güveniyoruz. Sonuçta kendi evimizden, kendi seyircimiz önünde oynayacağız. Aslında buradaki en büyük etkenlerden biri de seyircimizin, Türk halkının bizi sonuna kadar desteklemesi. Şimdi şöyle bir handikap da var. Bayram tatili on gün olacak. Bayramın birinci günü Rusya ile oynayacağız. İlk turda, Ülker Sports Arena’daki maçların çoğu bayrama denk geliyor” ifadelerini kullandı.

Onan, Türk halkından salonu sonuna kadar doldurmalarını beklediklerini dile getirerek, “Türk milletini gururlandıracak 12 tane çocuk sahada olacaktır. Hepsine inanıyorum. İnşallah çifte bayram yaşatacağız ama tabii ki herkesin bizi gelip sonuna kadar desteklemeleri lazım” diyerek sözlerini tamamladı.