Ana sayfa NBA O’Neal: “Kobe seni seviyorum ve seni çok özleyeceğim”

O’Neal: “Kobe seni seviyorum ve seni çok özleyeceğim”

NBA'in birçok efsane ismi gibi, Kobe’nin eski takım arkadaşı Shaquille O’Neal da yıldız ismin hayatını kaybetmesinin şokunu yaşıyor.

kobe-shaq

NBA’in birçok efsane ismi gibi, Kobe’nin eski takım arkadaşı Shaquille O’Neal da yıldız ismin hayatını kaybetmesinin şokunu yaşıyor.

Shaquille O’Neal, Kobe’nin vefatının ardından duygu dolu bir açıklama yaptı.

Shaq açıklamasında kullandığı “Seni çok özleyeceğim ve seni çok seviyorum” ifadeleri dikkat çekerken, Kobe ile en büyük ortak noktalarının “Onun kızı Gigi ile benim küçük kızım Me’Arah’ın aynı gün doğması” olduğunu söyledi.

Shaq’ın yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Arkadaşımı, kardeşimi, şampiyonluklar kazandığım partnerimi, kankamı kaybetmenin trajik ve hüzünlü anını anlatacak kelime yok.  Seni seviyorum ve seni özleyeceğim. Bryant ailesine ve helikopterdeki diğer diğer yolcuların ailelerine başsağlığı dilerim. Şu anda gerçekten çok kötüyüm. Kobe, bir basketbolcudan çok fazlasıydı, o bir aile adımıydı. En büyük ortak noktamız buydu. Onun çocuklarını kendi çocuğum gibi kucakladım ve o da benim çocuklarımı kendi çocuğu gibi kucakladı. Onun kızı Gigi ile en küçük kızım Me’Arah aynı gün doğdu

Kobe Bryant ile Shaq O’Neal uzun yıllar birlikte oynayarak NBA tarihinin en unutulmaz ikililerinden biri olmayı başarmıştı. Birlikte 3 şampiyonluk kazanan Kobe ile Shaq, belli bir dönem boyun küs kalmış ve geçtiğimiz yıllarda birlikte yaptıkları canlı yayında barıştıklarını açıklamıştı.

Yine geçtiğimiz günlerde iki oyuncu birbirine bazı göndermelerde bulunmuş ancak Shaq, Kobe’yi çok sevdiğini birbirlerine takıldıklarını açıklamıştı.

İki süperstarı birlikte izlemek, biz basketbolseverler olarak büyük bir şanstı…