Ana sayfa THY Euroleague Panathinaikos koçu Pitino Fenerbahçe maçı öncesi çok sinirlendi!

Panathinaikos koçu Pitino Fenerbahçe maçı öncesi çok sinirlendi!

Fenerbahçe Beko ile Panathinaikos arasında oynanacak karşılaşma öncesinde Yunan ekibine gelen seyircisiz oynama cezası Pitino'yu çileden çıkardı

Rick Pitino Panathinaikos

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun Yunan ekibi Panathiniakos ile oynayacağı mücadele öncesinde Koç Pitino açıklamalarda bulundu.

Pitino açıklamasında Panathinaikos’a verilen seyircisiz oynama cezasını ağır dille eleştirirken, bu kararın 24 saat önceden verilmesinin kabul edilemez olduğunu, oraya efsane bir koç geleceğini ama bunun kimsenin göremeyeceğini ifade etti.

“Buraya efsane bir koç gelecek ama…”

Pitino’nun açıklamaları şu şekilde:

Euroleague, bazı kuralların ihlali konusunda verdiği cezada haklı. Ancak bu maçtan 24 saat önce mi açıklanır? Burada oyuncuları ve diğer ülkelerden gelen insanları cezalandırıyorsunuz. Euroleague, bu kararı 24 saat önce vererek kendini haksız duruma düşürdü. Buraya şampiyonluklar kazandırmış efsane bir koç gelecek ama bunu kimse göremeyecek. Hayatımda daha önce böyle bir şey görmedim.

Fenerbahçe Beko ile ile Panathinaikos arasında oynanacak mücadele bu akşam saat 22:00’de başlayacak ve BeIN Sports 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.