Ana sayfa THY Euroleague Panathinaikos’tan Zeljko Obradovic’e teklif

Panathinaikos’tan Zeljko Obradovic’e teklif

Yunanistan ekibi Panathiniakos, daha önce Euroleague'de takımlarını başarıdan başarıya koşturan Zeljko Obradovic'e teklifte bulundu. Ancak başarılı çalıştırıcı Yunan ekibinin teklifini reddetti.

Yunanistan ekibi Panathiniakos, daha önce Euroleague’de takımlarını başarıdan başarıya koşturan Zeljko Obradovic’e teklifte bulundu. Ancak başarılı çalıştırıcı Yunan ekibinin teklifini reddetti.

Yunanistan Ligi’nin son şampiyonu Panathinaikos, 5 yıldır Fenerbahçe Beko’da görev yapan, Zeljko Obradovic’e teklifte bulundu.

Fenerbahçe’de 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Sırp başantrenöre gelen bu teklifi hem Fenerbahçe hem de Obradovic reddetti.

Geçtiğimiz sezon da Panathiniakos, Obradovic’e teklifte bulunmuş ancak başarılı teknik adam Fenerbahçe’de kalmayı tercih etmişti.

Obradovic 1999-2012 yılları arasında Panathinaikos’u çalıştırmış, 5 kez Euroleague, 11 defa ise Yunan ligi şampiyonuluğunu elde etmişti.

BAŞKAN KOÇ, OBRADOVİC’E SÖZ VERDİ

Fenerbahçe Beko’nun Anadolu Efes ile oynadığı final maçını Sinan Erdem’de takip eden Ali Koç, mücadelenin ardından büyük üzüntü yaşayan oyuncular ve Obradovic’in yanına gelerek Bu camia ve taraftar sizle gurur duyuyor. Yıllardır bize yaşattığınız gururu biz unutsak bile tarih unutmaz. Bu kulübe büyük başarılar yaşattınız. Buradan söz veriyorum, basketbol şubesi hiçbir zaman küçülmeye gitmeyecek. Daha iyi kadrolar kurup, sürekli olarak zirveleri kovalayacağız ifadelerini kullandı.

Argyris Pedoulakis Panathinaikos’ta!

Obradovic’ten istediğini cevabı alamayan Panathiniakos Yunan çalıştırıcı Argyris Pedoulakis ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.