Ana sayfa THY Euroleague Sarı-lacivertliler bombayı patlattı: Malcolm Thomas Fenerbahçe Beko’da!

Sarı-lacivertliler bombayı patlattı: Malcolm Thomas Fenerbahçe Beko’da!

THY Euroleague ekiplerinden Fenerbahçe Beko, Birleşik Amerikalı pivot Malcolm Thomas ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

Malcolm Thomas Fenerbahçe Beko

THY Euroleague ekiplerinden Fenerbahçe Beko, Birleşik Amerikalı pivot Malcolm Thomas ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

Sarı-lacivertli takımda Jan Vesely’nin sakatlığının uzamasıyla uzun rotasyonunda çok sıkıntı yaşadı. Üst üste gelen mağlubiyetler ile birlikte bu sabah Stimac ile yollar ayrıldı ve yerine Malcolm Thomas kadroya dahil edildi.

Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklamada Malcolm Thomas 2019-20 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Açıklamada Thomas’ın hem 4 hem de 5 numaralı pozisyonlarda forma giyebildiği de vurgulandı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Birleşik Amerikalı pivot Malcolm Thomas ile 2019-20 sezonunun sonuna kadar anlaşma sağlamıştır.
8 Kasım 1988 Columbia Missouri’de dünyaya gelen Birleşik Amerikalı Thomas, 2.06 boyunda ve hem 4 hem de 5 numaralı pozisyonlarda forma giyiyor.
Bu anlaşmanın kulübümüze ve Malcolm Thomas’a hayırlı olmasını temenni ediyor, sporcumuza sarı-lacivertli formayla sonsuz başarılar diliyoruz.
Fenerbahçe Spor Kulübü