Ana sayfa THY Euroleague Sarunas: “Barcelona’nın her pozisyonda sınırsız yetenekleri var”

Sarunas: “Barcelona’nın her pozisyonda sınırsız yetenekleri var”

THY Euroleague'in 7. haftasında Barcelona ile karşı karşıya gelecek Zalgiris Kaunas'ta koç Sarunas Jasikevicius, Katalan devi hakkında açıklamalarda bulundu.

Sarunas:
Sarunas: "Barcelona'nın her pozisyonda sınırsız yetenekleri var"

THY Euroleague’in 7. haftasında Barcelona ile karşı karşıya gelecek Zalgiris Kaunas’ta koç Sarunas Jasikevicius, Katalan devi hakkında açıklamalarda bulundu.

İspanyol basınından Mundodeportivo.com‘a açıklamalarda bulunan Jasikevicius Barcelona’nın Avrupa’nın en kadrosu olduğunu vurgulayarak Her pozisyonda sınırsız yetenekleri var ve Avrupa’nın en iyi oyuncularına sahipler. Şu anda kadrolarında üç veya dört sakat var ama böyleyken bile çok iyi oynuyorlar dedi.

Zalgiris Kaunas’da iki sezon forma giymesinin ardından Barcelona’ya transfer olan Brandon Davies hakkında ise Jasikevicius, İşini harika yapıyor. Enerjisi sınırısız ve EuroLeague’de artık deneyimi artıyor. Ayrıca bu yaz dinlenebildi, bu yüzden daha iyi ve hazır hissediyor. Geçen sezon bizimle birlikte olduğu zaman EuroLeague’in en iyi pivotu seçildi. En iyisi değilse bile kesinlikle en iyi üç pivot arasında yer alıyor ifadelerini kullandı.