Ana sayfa THY Euroleague Semih Özsoy Obradovic dedikodularına son noktayı kodu

Semih Özsoy Obradovic dedikodularına son noktayı kodu

Fenerbahçe Beko'nun başantrenörü Zeljko Obradovic'in tüm maaşını aldığı, oyuncuların maaşlarının ödenmediği yönündeki haberleri Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy yalanladı.

Semih Özsoy Obradovic dedikodularına son noktayı kodu

Fenerbahçe Beko’nun başantrenörü Zeljko Obradovic’in tüm maaşını aldığı, oyuncuların maaşlarının ödenmediği yönündeki haberleri Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili Semih Özsoy yalanladı.

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, sarı-lacivertli takım ile ilgili son derece maksatlı ve yalan haberlerin yapıldığını ifade ederken, Obradovic’in maaşını her zaman oyuncuları ile birlikte aldığını, onun başarısının sırrının bu birliktelikten geldiğini söyledi.

Semih Özsoy’un konu ile ilgili açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

“BAŞARISININ EN BÜYÜK SIRRI”

Bilinmesini isterim ki Zeljko Obradovic, her daim ekibiyle ve oyuncularıyla hareket eden bir antrenördür. Yıllardır elde ettiği tüm başarıların da en büyük sırrı, ekibiyle oluşturduğu bu sıkı bağlılık ve uyumdur. Fenerbahçe Beko’nun maaş ödemelerinde Zeljko Obradovic’e yönelik böyle bir önceliklendirme kesinlikle gündeme dahi gelmemiştir ve koçumuz, ödemelerini tüm oyuncularımızla birlikte almaktadır.

“SPEKÜLASYONLAR MAKSATLI YAPILIYOR”

Zeljko Obradovic’in maaş ödemeleri de dahil tüm konularda önceliği her zaman ekibine ve oyuncularına verdiğinin en yakın şahidi olarak, çıkarılan bu spekülasyonları son derece maksatlı bulduğumu belirtmek isterim. Basın mensuplarından, kulübümüz nezdinde olumsuz bir hava oluşturmak isteyen bazı kesimlerin bu düşüncelerine alet olmamalarını ve bununla birlikte, dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu kritik süreçte haberlerini hazırlarken daha özenli davranmalarını rica ediyorum. Öte yandan taraftarlarımızdan da ricamız, bu ve buna benzer haberlere itibar etmemeleridir.