Ana sayfa THY Euroleague Shane Larkin: “Real Madrid karşısında planımıza…”

Shane Larkin: “Real Madrid karşısında planımıza…”

THY Euroleague'in 21. haftasında lacivert-beyazlı temsilcimizin Real Madrid'e deplasman konuk olacağı mücadele öncesinde Shane Larkin açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes Khimki Moskova maçından Shane Larkin görseli

THY Euroleague’in 21. haftasında lacivert-beyazlı temsilcimizin Real Madrid’e deplasman konuk olacağı mücadele öncesinde Shane Larkin açıklamalarda bulundu.

Shane Larkin, açıklamasında, son iki maçında mağlup olan Real Madrid’in bu karşılaşmaya çok motive şekilde çıkacağını, kendilerinin oyun planına sadık kalarak kazanmak istediklerini ifade etti.

Efes’in yıldız ismi Shane Larkin’in Real Madrid maçı öncesi görüşleri şu şekilde:

Real Madrid maçı çok zorlu geçecek. Sıralamada en üstteyiz ve bizi takip ediyorlar. Onlarla en son oynadığımız maçta evimizde kazanmıştık. Şimdi ise Euroleague’de oynadıkları son iki maçlarını kaybettiler ve hem evlerinde kazanmak hem de mağlubiyet serisini durdurmak için bu maça çok motive şekilde çıkacaklar. Özellikle skor serileri bulduklarında ve seyircileri de oyuna dahil olduğunda sakinliğimizi korumalıyız ve konsantrasyonumuzu bozmamalıyız. Zorlu bir atmosfer olacak ama oyun planımıza sadık kalırsak kazanmak için çok fazla şansımız olduğunu düşünüyorum

Real Madrid ile Anadolu Efes’in liderlik savaşındaki bu dev mücadele, yarın akşam TSİ 23:00’te başlayacak.