Ana sayfa Ekstra Sinan Güler: Ne Olacağını Göreceğiz

Sinan Güler: Ne Olacağını Göreceğiz

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde Anadolu Efes’e Play-Off çeyrek final serisinde elenmelerinin ardından sezonun kendileri için bittiğini anlatan Sinan Güler, “Bugüne kadar herhangi bir görüşmede bulunmadım. Sezonun mental yorgunluğu hala üzerimde duruyor. Bildiğim kadarıyla kulübün gelecek sezonla ilgili planlaması da önümüzdeki günlerde şekillenmeye başlayacak” dedi.

Galatasaray Odeabank’ın kaptanı Sinan Güler, sarı-kırmızılılar ile olan sözleşmesinin bittiğini ve gelecek sezonla ilgili henüz bir karar vermediğini de söyledi. Yıldız oyuncu, “Gelecek sezon da Galatasaray Odeabank formasını giyecek misin?” sorusuna, “Bizim için sezon bitti. Bu konuyla alakalı herhangi bir şey düşünmüyorum. Tek söyleyebileceğim şey, sezon sonu itibarıyla kontratım bitmiş durumda. Gerçek bir gelişme olduğu zaman bunu herkes öğrenecektir” yanıtını verdi.

Sinan Güler, Anadolu Efes’e transfer olacağı iddiaları hakkında ise, “Şu an için kontratım yok ama bu konularla ilgili ekstra bir şey söylemem yanlış olur. Şimdilik yalnızca sezonun yorgunluğunu atmaya çalışıyorum” dedi