Ana sayfa Haberler Sloukas’tan önemli açıklamalar! “Türkiye’de bulunduğum…”

Sloukas’tan önemli açıklamalar! “Türkiye’de bulunduğum…”

Fenerbahçe Beko'nun Yunan oyun kurucusu Kostas Sloukas Yunanistan haber ajansına Türkiye'de yaşadığı süre boyunca her zaman sevildiğini ve desteklendiğini söyledi.

Fenerbahçe Beko’nun Yunan oyun kurucusu Kostas Sloukas Yunanistan haber ajansına Türkiye’de yaşadığı süre boyunca her zaman sevildiğini ve desteklendiğini söyledi.

Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’ın Türkiye’yi ziyaretinde Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde verilen yemek davetine katılan Kostas Sloukas Yunan haber ajansı AMMA’ya Türkiye’de yaşadığı 4 yılı anlattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak yemeğe katılmanın onur verici olduğunu ifade eden Sloukas, iki lider ile uzun süre sohbet etme fırsatı bulduğunu söyledi.

Türkiye’de bulunduğu 4 yıl boyunca Türk insanının kendisine çok iyi davrandığına değinen yıldız oyun kurucu şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye’de bulunduğum 4 yıl boyunca bir kez bile nefret görmedim. Taraftarlar beni her zaman kucakladılar, sevdiler ve desteklediler.”

Ülkesini Türkiye’de temsil ettiğini söyleyen Sloukas, siyasi tartışmaya girmek istemediğini sahada elinden gelenin en iyisini yapmak istediğini, herkesin kültürüne inancına saygı duyduğunu ve Türkiye’de de her zaman saygı gördüğünü ifade ederek sözlerine son verdi.