Ana sayfa THY Euroleague Fenerbahçe Gherardini ile 2 yıllık sözleşme imzaladı!

Fenerbahçe Gherardini ile 2 yıllık sözleşme imzaladı!

THY Euroleague'deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, genel menajer Maurizio Gherardini ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

SON DAKİKA! Fenerbahçe Gherardini ile 2 yıllık sözleşme imzaladı!

THY Euroleague’deki temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko, genel menajer Maurizio Gherardini ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Sarı-lacivertli kulübe 2014 yılında geldiğinden bu yana, büyük başarılar sağlayan takımın kurulmasındaki baş mimar Maurizio Gherardini ile 2 yıllık anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada konu hakkında şu ifadelere yer verildi:

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, yeni sezon planlamaları kapsamında, 2014 yılından bu yana genel menajerlik görevini üstlenen Maurizio Gherardini’yle, sözleşmesinin iki sezon daha uzatılması konusunda anlaşmaya varmıştır.
Fenerbahçe Beko’nun uzun süredir koruduğu istikrarın parke dışındaki mimarlarından olan ve 2017 yılında EuroLeague tarafından “Yılın Yöneticisi” seçilen Maurizio Gherardini, yeni sezonda da büyük başarılar için yola çıkacak olan takımımızda genel menajerlik görevini üstlenmeye devam edecektir.
Bu anlaşmanın Kulübümüz ve Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini için hayırlı olmasını diliyoruz.

Yapılan anlaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Gherardini, yeni bir sayfa açtıklarını ifade ederek, ‘Meydan okumaya hazır olmalıyız’ dedi:

Fenerbahçe Ailesi’nin bir parçası olmaya devam edebilmekten ötürü son derece heyecanlıyım. Bunun için Başkanımız Ali Koç’a, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’a ve tüm yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Zeljko Obradovic önderliğinde geçen harika yedi sezonun ardından, şimdi yeni bir sayfa açıyoruz. Hepimiz bu yeni meydan okumaya ve maceraya hazır olmalıyız. Umarım taraftarlarımız, geçmişte olduğu gibi her zaman bizim arkamızda yer alır. Onların desteğine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacımız olacak ve bu desteği hak etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.