Ana sayfa THY Euroleague Tarik Black Maccabi Fox ile sözleşme uzattı

Tarik Black Maccabi Fox ile sözleşme uzattı

THY Euroleague'de sezonu 11. sırada tamamlayarak büyük hayal kırıklığı yaşayan İsrail ekibi Maccabi FOX, sezon içerisinde en çok verim aldığı isimlerden Tarik Black ile sözleşme tazeledi.

THY Euroleague’de sezonu 11. sırada tamamlayarak büyük hayal kırıklığı yaşayan İsrail ekibi Maccabi FOX transfer çalışmalarında öncelikli olarak iç transferi bitirmek istiyor.

Tam da bu doğrultuda geride bıraktığımız sezonda başarılı bir performans sergileyen Birleşik Amerikalı Tarik Black ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Maccabi formasıyla bu sezon 61 maça çıkan Black, ortalama 19 dakika forma giyerken, 9.9 sayı, 5.8 ribaunt, 1.0 asist, 1.0 blok ortalamasıyla sezonu tamamladı.

Sports5‘te yer alan habere göre, İsrail ligini şampiyon tamamlayan Maccabi, uzun rotasyonundaki diğer ismi Johnny O’Bryant’ı da kadroda tutmak için çalışmalarını sürdürüyor. O’Bryant’ın bir önceki kontratından daha yüksek maaşlı bir kontrat istemesi Maccabi yöneticilerinin canını sıksa da onun da kısa süre içerisinde imza atması bekleniyor.