Ana sayfa THY Euroleague THY Euroleague’de Fenerbahçe ve Anadolu Efes’in fikstürü belli oldu

THY Euroleague’de Fenerbahçe ve Anadolu Efes’in fikstürü belli oldu

THY Euroleague'de 2020-21 sezonu fikstürü bugün açıklanırken, 1 Ekim'de sezona start verilirken Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes ikinci haftada kozlarını paylaşacak.

fenerbahce-anadolu-efes

google-news-abone-olpng

THY Euroleague’de 2020-21 sezonu fikstürü bugün açıklanırken, 1 Ekim’de sezona start verilecek.

Anadolu Efes sezona Zenit karşılaşması ile başlarken Fenerbahçe Beko ise Kızılyıldız ile başlayacak. Temsilcilerimiz sezonun ikinci haftasında ise Sinan Erdem’de kozlarını paylaşacak.

Fenerbahçe Beko’nun THY Euroleague 2020-21 fikstürü:
  1. FENERBAHCE BEKO – KIZILYILDIZ
  2. ANADOLU EFES – FENERBAHCE BEKO
  3. FENERBAHCE BEKO – CSKA MOSCOW
  4. FENERBAHCE BEKO – FC BAYERN MUNICH
  5. PANATHINAIKOS  – FENERBAHCE BEKO
  6. MACCABI FOX TEL AVIV – FENERBAHCE BEKO
  7. FENERBAHCE BEKO – KHIMKI MOSCOW
  8. FC BARCELONA – FENERBAHCE BEKO
  9. KIROLBET BASKONIA – FENERBAHCE BEKO
  10. REAL MADRID – FENERBAHCE BEKO
  11. FENERBAHCE BEKO – VALENCIA BASKET
  12. ZENIT – FENERBAHCE BEKO
  13. ALBA BERLIN – FENERBAHCE BEKO
  14. FENERBAHCE BEKO – AX ARMANI MILAN
  15. ZALGIRIS KAUNAS – FENERBAHCE BEKO
  16. FENERBAHCE BEKO – OLYMPIACOS
  17. FENERBAHCE BEKO – ASVEL
  18. KIZILYILDIZ – FENERBAHCE BEKO
  19. FENERBAHCE BEKO – KIROLBET BASKONIA
  20. FENERBAHCE BEKO – PANATHINAIKOS
  21. CSKA MOSCOW – FENERBAHCE BEKO
  22. FENERBAHCE BEKO – MACCABI FOX TEL AVIV
  23. KHIMKI MOSCOW – FENERBAHCE BEKO
  24. FENERBAHCE BEKO – ZENIT
  25. FENERBAHCE BEKO – ALBA BERLIN
  26. FENERBAHCE BEKO – ANADOLU EFES
  27. AX ARMANI MILAN – FENERBAHCE BEKO
  28. ASVEL – FENERBAHCE BEKO
  29. VALENCIA – FENERBAHCE BEKO
  30. FENERBAHCE BEKO – ZALGIRIS KAUNAS
  31. OLYMPIACOS – FENERBAHCE BEKO
  32. FC BAYERN MUNICH – FENERBAHCE BEKO
  33. FENERBAHCE BEKO – FC BARCELONA
  34. FENERBAHCE BEKO – REAL MADRID
Anadolu Efes’in 2020-21 fiktürü:
  1. ANADOLU EFES – ZENIT
  2. ANADOLU EFES – FENERBAHCE BEKO
  3. ALBA BERLIN – ANADOLU EFES
  4. ZALGIRIS KAUNAS – ANADOLU EFES
  5. ANADOLU EFES ISTANBUL – LDLC ASVEL
  6. OLYMPIACOS PIRAEUS – ANADOLU EFES
  7. ANADOLU EFES –  MACCABI FOX TEL AVIV
  8. PANATHINAIKOS – ANADOLU EFES
  9. ANADOLU EFES – FC BAYERN MUNICH
  10. KHIMKI MOSCOW – ANADOLU EFES
  11. KIZILYILDIZ – ANADOLU EFES ISTANBUL
  12. ANADOLU EFES – KIROLBET BASKONIA
  13. VALENCIA – ANADOLU EFES
  14. CSKA MOSCOW ANADOLU EFES
  15. ANADOLU EFES – AX ARMANI MILAN
  16. ANADOLU EFES – FC BARCELONA
  17. ANADOLU EFES – REAL MADRID
  18. LDLC ASVEL VILLEURBANNE – ANADOLU EFES
  19. ANADOLU EFES – ALBA BERLIN
  20. ANADOLU EFES – KHIMKI MOSCOW
  21. ZENIT – ANADOLU EFES
  22. ANADOLU EFES – KIZILYILDIZ
  23. MACCABI FOX TEL AVIV – ANADOLU EFES
  24. FC BARCELONA – ANADOLU EFES
  25. ANADOLU EFES – OLYMPIACOS
  26. FENERBAHCE BEKO – ANADOLU EFES
  27. ANADOLU EFES – VALENCIA
  28. ANADOLU EFES – CSKA MOSCOW
  29. ANADOLU EFES – ZALGIRIS KAUNAS
  30. FC BAYERN MUNICH – ANADOLU EFES
  31. ANADOLU EFES – PANATHINAIKOS
  32. REAL MADRID – ANADOLU EFES
  33. KIROLBET BASKONIA – ANADOLU EFES
  34. AX ARMANI EXCHANGE MILAN – ANADOLU EFES