Ana sayfa THY Euroleague Vasilije Micic: “Kazanacak yolu bulduk”

Vasilije Micic: “Kazanacak yolu bulduk”

THY Euroleague'in 5. haftasında Anadolu Efes'in Kızılyıldız'ı mağlup ettiği karşılaşmanın yıldızı Vasilije Micic, mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Vasilije Micic:
Vasilije Micic: "Kazanacak yolu bulduk"

THY Euroleague’in 5. haftasında Anadolu Efes’in Kızılyıldız’ı mağlup ettiği karşılaşmanın yıldızı Vasilije Micic, mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Yıldız basketbolcu yaptığı açıklamada Kızılyıldız’ın iyi bir basketbol oynadığına dikkat çekerken, ikinci yarıda savunmada onlara yanıt verecek yol bulduklarını, bu sayede de galibiyete uzandıklarını söyledi.

İşte maçın yıldızı Vasilije Micic’in açıklamalarından satır başları:

“KAFAMIZI SIRADAKİ MAÇA ÇEVİRMELİYİZ”

Zor bir maçtı. Nasıl bir maç olacağını biliyorduk. Çok fiziksel bir takımlar, sert oynuyorlar. Ama biz çok iyi yanıt verdik. İkinci yarı performansımız neredeyse kusursuzdu. Galibiyet için mutluyum ancak şimdi kafamızı bir sonraki maça çevirmeliyiz.

“ONLARA YANIT VERECEK YOL BULDUK”

Geri dönmeleri normal. İyi bir takımlar, potansiyelleri var, hücumda iyi oyuncuları var. Maçta sürekli önde olamazsınız. Ama iyi olan şey bu bölümde sakin kaldık. Savunmada onlara yanıt verebilecek bir yol bulduk. Bu da hücumumuza yansıdı. Mücadele ederseniz bunları hak ediyorsunuz. Bugün kazanmayı hak ettik ve bunun için mutluyum.