Ana sayfa THY Euroleague Vladimir Micov’dan Aaron White’a sert cevap!

Vladimir Micov’dan Aaron White’a sert cevap!

Olimpia Milano'nun eski basketbolcusu Aaron White'ın koç Ettore Messina'yı suçlayan açıklamalar yapmasına Vladimir Micov’dan sert tepki geldi.

Vladimir Micov’dan Aaron White'a sert cevap!

Olimpia Milano’nun eski basketbolcusu Aaron White’ın koç Ettore Messina’yı suçlayan açıklamalar yapmasına Vladimir Micov’dan sert tepki geldi.

Aaron White, yaptığı açıklamada Olimpia Milano’daki birçok oyuncunun basketbol sevgisini yitirdiğini iddia etmişti. Bunun da sorumlusunun Messina olduğunu söylemişti

Milano’nun tecrübeli oyuncusu Vladimir Micov da bu açıklamaya tepki göstererek düşüncülerini koç karşısında söylemekten korktukları için sosyal medyadan yazdığını, hayatta herkesin mutlu ya da mutsuz olabileceğini ifade etti.

Micov, Sportklub.rs’a yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Onun sözlerine doğrudan bir yorum yapmak istemiyorum. Herkesin kendi bir görüşü var. Özellikle de sosyal medya çağında… Herkes mutlu ya da mutsuz olabilir. Herkes kendi durumunu yorumlama hakkına da sahiptir. Zaten birçok oyuncu bunu sosyal medya aracılığıyla da yapıyor. Çünkü belki de düşüncelerini koç ya da genel menajerin karşısında söyleyecek kadar güçlü değiller. Dediğim gibi herkes kızgın olabilir. Hayatta herkesin mutlu olması imkansız zaten