Ana sayfa THY Euroleague Westermann: “Rakibimizin maça sertlik koyacağını biliyoruz”

Westermann: “Rakibimizin maça sertlik koyacağını biliyoruz”

THY Euroleague'de temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun Kızılyıldız ile oynayacağı mücadele öncesinde Leo Westermann değerlendirmelerde bulundu

Westermann:
Westermann: "Rakibimizin maça sertlik koyacağını biliyoruz"

Fenerbahçe Beko’nun THY Euroleague’de Kızıldız ile Belgrad’da oynayacağı müsabaka öncesinde sarı-lacivertlilerin yeni yıldızı Leo Westermann açıklamalarda bulundu.

Leo Westermann, Kızılyıldız deplasmanının her zaman zor olduğunu vurgularken, rakiplerinin maça direnç ve sertlik koyacağını söyledi:

Kızılyıldız’a karşı oynamak her zaman zordur ve özellikle onların evinde zorluk derecesinin arttığını biliyoruz. Rakibimiz, iki yıllık bir aranın ardından EuroLeague’de mücadele ediyor ve evlerinde ilk maça çıkacaklar. Çok kalabalık bir ortam ve çok sert bir mücadele bizi bekliyor olacak. İlk dakikadan itibaren buna hazır olmalıyız, çünkü rakibimizin maça direnç ve sertlik koyacağını biliyoruz. Bu karşılaşma için tüm detaylara çalışmış bir şekilde hazır olmalıyız

Fenerbahçe Beko ile Kızıldıyıldız’ın karşı karşıya geleceği mücadele yarın (perşembe) 20:00’de başlayaracak ve BeIN Sports 3 ekranlarından canlı yayınlanacak.