Ana sayfa THY Euroleague Zeljko Obradovic: “Çok sert bir karşılaşma olacak”

Zeljko Obradovic: “Çok sert bir karşılaşma olacak”

THY Euroleague'de temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun Barcelona ile oynayacağı maç öncesinde koç Obradovic açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic-THY Euroleague

THY Euroleague’de oynadığı sekiz maçın altısında mağlup olan temsilcimiz Fenerbahçe Beko, çıkış yakalamak için Barcelona deplasmanına çıkıyor.

Sarı-lacivertlilerin oynayacağı zorlu karşılaşma öncesinde koç Zeljko Obradovic, değerlendirmelerde bulunurken, rakiplerinin şimdiye dek harika basketbol oynadıklarını söyledi.

Obradovic, rakibi Barcelona’nın sakatları bulunduğunu ancak, onların bu süreçte iyi oynamanın bir yolunu bulduğunu ifade ederken şöyle konuştu:

Önümüzde zorlu bir maç daha var. Şu ana kadar harika basketbol oynayan bir ekiple karşılaşacağız. Onların da sakatlık sorunları nedeniyle bazı oyuncularını kullanamadıklarını biliyoruz ancak bu süreçte çok iyi oynamanın bir yolunu buldular. Bizim için mutlaka çok sert bir karşılaşma olacak.

Sarı-lacivertli takıma, geçtiğimiz yaz ayında dahil olan oyun kurucuları Nando De Colo ile Leo Westermann, sakatlıkları sebebiyle Barcelona karşısında yer alamayacak. Dev mücadele bugün saat 23:00’te başlayacak.