Ana sayfa THY Euroleague Zeljko Obradovic: Çok Zorlu Bir Maç!

Zeljko Obradovic: Çok Zorlu Bir Maç!

THY Euroleague sezonu 6. hafta maçında Almanya Ligi’nin son şampiyonu Brose Bamberg’e konuk olacak olan Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ile oyunculardan Nicolo Melli açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic, Brose Bamberg’in çok iyi durumda bulunduğuna vurgu yaparken, zorlu bir maça çıkacaklarının altını çizdi. Eski takımına karşı oynayacak olan İtalyan oyuncu Nicolo Melli ise kazanmaları gerektiğini belirtti.

Zeljko Obradovic, “Euroleague’de bir zorlu maça daha çıkıyoruz. Geçen seneden Bamberg’e karşı oynama tecrübemiz var ve iki karşılaşma da çok zorlu geçmişti. Buna ilave olarak şu anda da çok iyi durumdalar. Euroleague’de son üç maçlarını çok iyi oynadılar. O nedenle bizim için çok zorlu bir maç daha olacak” dedi.

Nicolo Melli Eski Takımına Karşı

Nicolo Melli, “Bizim için çok önemli bir maça çıkacağız. Oraya gitmeli ve kazanmalıyız. Rakibimiz şu anda iyi durumda. Eski takımıma karşı oynamak elbette benim için de güzel bir akşam yaşanmasını sağlayacak. Ama günün sonunda bu sadece bir basketbol maçı ve elbette kazanmak istediğimiz bir karşılaşma. En kolay şekilde böyle tarif edebiliriz” diye konuştu.