Ana sayfa THY Euroleague Zeljko Obradovic’ten Kızılyıldız açıklaması

Zeljko Obradovic’ten Kızılyıldız açıklaması

THY Euroleague'in 2. haftasında Fenerbahçe Beko ile Kızılyıldız'ın karşı karşıya geleceği mücadele öncesinde Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic

Fenerbahçe Beko’nun bir numarası Zeljko Obradovic, Euroleague’in 2. haftasında Fenerbahçe Beko ile Kızılyıldız arasında Belgrad’da oynanacak mücadele öncesinde Fenerbahçe’nin resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Obradovic açıklamasında Kızılyıldız’ın çok kaliteli bir takım olduğuna değinirken, mücadeleyi kazanmak için gereken seviyeye çıkmak istediklerini ifade etti.

Zeljko Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

EuroLeague’de ikinci maça çıkıyoruz ve yine deplasmandayız. Stark Arena’da yine harika bir atmosfer olacağını biliyoruz. Geçen sezonla kıyasladığımızda, kadrosunda çok fazla değişiklik yapmış bir rakiple oynayacağız. Ama bana göre Kızılyıldız çok kaliteli bir takım ve mutlaka en iyi sekiz takım arasında olmak için savaşacaklardır. Kazanabilmek için çok çok iyi bir maç oynamamız gerekiyor. Kendimizi hazırlamalı ve karşılaşmayı kazanabilmek için gerekli seviyeye takım olarak çıkabilmeliyiz