Ana sayfa THY Euroleague Zeljko Obradovic’ten Olympiacos açıklaması

Zeljko Obradovic’ten Olympiacos açıklaması

Fenerbahçe'nin THY Euroleague'de Olympiacos ile oynayacağı karşılaşma öncesinte Obradovic ve Sinan Güler açıklamalarda bulundu.

THY Euroleague’in 20. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun Yunan ekibi Olympiacos ile oynayacağı mücadele öncesinde başantrenör Zeljko Obradovic ve milli basketbolcu Sinan Güler, Fenerbahçe’nin resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Obradovic, Olympiacos maçlarının hep özel olduğunu, kazanabilmek için çok iyi basketbol oynamaları gerektiğini vurgularken şöyle konuştu:

“Olympiacos’a karşı oynanan her maç özeldir. Onlar her zaman çok iyi basketbol oynuyorlar. Oldukça agresif bir takımdan bahsediyoruz. Birçok opsiyona sahip bir ekip, aynı zamanda da çok kaliteli bir gruba sahipler. İnanıyorum ki kazanabilmek için çok iyi bir basketbol oynamamız gerekiyor.”

Milli oyuncu Sinan Güler ise taraftarın önünde başarılarını sürdürmek istediklerini söylerken şu ifadeleri kullandı:

“Sezonun önemli bir bölümüne geliyoruz. Bizim için kendi basketbolumuzu oynayabilmek çok önemli. Aynı zamanda taraftarlarımızın önünde mücadele edeceğiz ve başarımızı sürdürmek istiyoruz. Bunun için 40 dakika boyunca konsantre olmalı ve güçlü bir basketbol oynamalıyız.”