Ana sayfa THY Euroleague Zenit Koçu: “Daha önce söylediğim gibi Fenerbahçe play-offlara kalacak”

Zenit Koçu: “Daha önce söylediğim gibi Fenerbahçe play-offlara kalacak”

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko'nun THY Euroleague'de Zenit ile oynayacağı maç öncesinde koç Joan Plaza açıklamalarda bulundu.

joan-plaza

Temsilcimiz Fenerbahçe Beko’nun THY Euroleague’de Zenit ile oynayacağı maç öncesinde koç Joan Plaza açıklamalarda bulundu.

Zenit Koçu Plaza yaptığı açıklamada İstanbul’daki maçın ardından söylediklerini tekrarladı ve Fenerbahçe Beko’nun kesinlikle play-offlarda yer alacağını söyledi.

Zenit’in deneyimli başantrenörü Plaza’nın Fenerbahçe maçı öncesi görüşleri şu şekilde:

Son zamanlarda gördüğümüz üzere çift maç haftalarında sürekli aynı seviyede oynayamıyoruz. Sakatlıkları bahane olarak kullanarak St. Petersburg’luların koçlarının şikayet ettiğini görmelerini istemiyorum. Rakiplerimizin geçen maçlarda olduğu gibi bizi sarsmalarına izin vermemeliyiz. Bunlar hep bizim hatalarımız yüzünden oluyor. Bu haftaki rakibimize gelince; 2 buçuk ay önce bir basın toplantısında da söylediğim gibi, Fenerbahçe playofflarda olacaktır. Görüyoruz, playoff potasına yaklaşıyorlar. Bu yüzden maç çok zor olacak. Panik ve strese kapılmadan, durmadan çaba göstermeliyiz.

Fenerbahçe Beko ile Zenit’in Euroleague’in 23. haftasında karşı karşıya geleceği mücadele bugün (5 Şubat Çarşamba) TSİ 20:00’da başlayacak ve BeIN Sports Haber ekranlarından canlı yayınlanacak.