Ana sayfa THY Euroleague Zenit koçu Plaza: “Fenerbahçe ne olursa olsun play-off yapacaktır”

Zenit koçu Plaza: “Fenerbahçe ne olursa olsun play-off yapacaktır”

THY Euroleague'in 15. haftasında Fenerbahçe Beko'yu deplasmanda 84-81'lik skorla mağlup eden Zenit'te koç Joan Plaza açıklamalarda bulundu.

Joan Plaza Zenit Petersburg koçu

THY Euroleague’in 15. haftasında Fenerbahçe Beko’yu deplasmanda 84-81’lik skorla mağlup eden Zenit’te koç Joan Plaza açıklamalarda bulundu.

Plaza aldıkları galibiyet için çok mutlu olduklarını, Fenerbahçe Beko’nun şuanki durumu ne olursa olsun play-off’ta yer alacağını düşündüğünü söyledi.

Plaz’nın açıklamaları şöyle:

Söylenecek çok fazla bir şey yok. İzleyiciler için çok keyifli bir maçtı. İki takım da savaştı ve maçı hiç bırakmadı. Bizim için konuşacak olursak Fenerbahçe’nin şu anki durumu ne olursa olsun Fenerbahçe, Fenerbahçe’dir. Bu yüzden önemli bir galibiyet kazandık. Ben onların hala play-off’ta yer alacağını düşünüyorum. Çok iyi bir takımlar ve çok iyi bir koçları var. Çok önemli bir galibiyet aldık. Bize karşı çok eleştiri vardı, bizim iyi takım, iyi oyuncular, iyi koçlar olmadığımızı söylüyorlardı. Bu galibiyet onlara karşı alınmış önemli bir galibiyetti. Takımım bu galibiyeti hak etti.