Ana sayfa Haberler Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçelileri heyecanlandıran açıklama

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçelileri heyecanlandıran açıklama

Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe’nin düzenlediği Fenerol destek kampanyası için yeni bir çalışma içersinde olduklarını ve Cem Yılmaz ile birlikte TV8’de ekranlara çıkacaklarını söyledi.

Fenerbahçeli olmasıyla bilinen Acun Ilıcalı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın destek kampanyası hakkında Ilıcalı açıklamalarda bulundu.

Acun’un açıklamaları şu şekilde:

Fenerbahçemiz için yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum… Geçtiğimiz günlerde yönetimimize gönlünü verdiğim takımımız için, TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüm, başkanımızın da tam desteğiyle özlenen Fenerbahçe için büyük bir kampanyaya başlıyoruz. 12 ve 13 Mayıs akşamı dostum Cem Yılmaz ile birlikte taraftar ve kulüp bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 ekranlarında olacağız. Bu kampanyaya katılanları, hayal ettikleri binlerce ödül bekliyor. Taraftarımızın ve kulübümüzün kazanacağı ‘win-win’ kampanyamızın detaylarını çok yakında vereceğim… Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız! #FENEROL

Kaynak: Fotospor