Ana sayfa Haberler Ali Koç’tan basketbol şubesine büyük övgü!

Ali Koç’tan basketbol şubesine büyük övgü!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi'ndeki başyazısında basketbol şubesinden övgüyle bahsetti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi’ndeki başyazısında basketbol şubesinden övgüyle bahsetti.

Koç, Fenerbahçe Beko’nun başarının sürdürülebilir bir başarı olduğuna dikkat çekerek, Zeljko Obradovic ve oyunculardan övgüyle bahsetti.

Beko ile yapılan sponsorluk anlaşmasına da değinen Koç, iki global markanın işbirliği ile en fazla sponsorluk gelirine sahip Türk basketbol takımı olduklarını ifade etti.

Başkan Koç’un Fenerbahçe Dergisi’ne kaleme aldığı yazının bir bölümü şu şekilde:

”Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, tarihin en iyi başlangıcını yaptığı bu sezonda aldığı sonuçlarla göğsümüzü kabartmaya ve bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Sezona çok iyi başlayan koçumuz Zeljko Obradovic ve öğrencilerini başarılarından dolayı kutluyor ve onlara sonsuz teşekkürlerimi ifade ediyorum.

Camiamıza yaşattıkları, sürdürülebilir başarının en iyi örneğini teşkil etmektedir. Basketbol takımımızın başarılı yürüyüşünde onlara yol arkadaşlığı yapacak yeni iş ortağımız Beko oldu. Global iki markanın bu önemli işbirliğinin de her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum.

2018 yılının son üç aylık döneminde çeşitli markalarla sponsorluk anlaşmalarını imzalayarak kulübümüze önemli gelirler elde ettik. Görev süremizin ilk 6 ayında gerçekleştirdiğimiz bu sponsorluk anlaşmaları önümüzdeki dönemlerde artarak devam edecektir.

Fenerbahçemiz şu anda hak ettiği şekilde; futbol, basketbol, voleybol alanlarında en fazla sponsorluk gelirlerine sahip Türk takımı oldu.”