Ana sayfa Haberler Anadolu Efes’in eski oyuncusu Tyler Honeycutt’ın vefatı basketbol dünyasını yasa boğdu

Anadolu Efes’in eski oyuncusu Tyler Honeycutt’ın vefatı basketbol dünyasını yasa boğdu

Tyler Honeycutt polisle çatışıp hayatını kaybetti!

Los Angeles’ın Sherman Oaks bölgesinde polisle çatışmaya giren, Anadolu Efes’in eski basketbolcularından ABD’li Tyler Honeycutthayatını kaybetti.

2016-17 sezonunda Anadolu Efes forması giyen ve geride bıraktığımız 2017-18 sezonunu THY Avrupa Ligi ekibi Khimki ile geçiren Tyler Honeycutt, Los Angeles’ın Sherman Oaks bölgesinde polisle girdiği çatışmanın ardından 27 yaşında hayatını kaybetti.

Honeycutt’ın menajeri Aaron Mintz, ölüm haberini doğruladı ve Khimki’ye iletti. Khimki bu olay üzerine resmi twitter hesabından Honeycutt için başsağlığı mesajı yayımladı.

Tyler Honeycutt’ın annesi Lisa: Oğlumu polisler öldürdü!

EuroLeague

“EuroLeague Basketball ailesi Tyler Honeycutt’ın zamansız vefatına ilişkin üzüntülerini dile getiriyor ve ailesi, dostları, takım arkadaşları, koçları, taraftarlara başsağlığı diliyor. Huzur içinde yatsın.”

 

 

“Eski bir takım arkadaşı ve harika bir adam. Onun kaybını duymak korkunç. Ailesine ve arkadaşlarına en içten başsağlığı dileklerimi sunuyorum. Huzur içinde yat Tyler Honeycutt.”

 

Doğuş Balbay

“Tyler Honeycutt’ın yakın zamandaki kaybını duymaktan dolayı şok oldum ve çok üzgünüm. Dualarımız bu zor zamanda ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte. Seni asla unutmayacağız kardeşim…”

DeMarcus Cousins

“Huzur içinde yat Tyler Honeycutt. Dualar ailesi ve arkadaşlarıyla. Rahat uyu kardeşim.”

 

Isaiah Thomas

“Kardeşim Tyler Honeycutt, huzur içinde yat! Lanet olsun!”

 

Khimki

“Tyler Honeycutt vefat etti… Oyuncunun menajeri mr. Aaron Mintz, Honeycutt’un vefatını doğruladı. Khimki Basket, Tyler’ın ailesine ve arkadaşlarına en derin başsağlığı diliyor. Huzur içinde Tyler…”