Ana sayfa THY Euroleague CSKA Moskova iç transfere devam ediyor! Hines ile sözleşme tazeledi

CSKA Moskova iç transfere devam ediyor! Hines ile sözleşme tazeledi

THY Euroleague'de son şampiyon CSKA Moskova, koç Itudis ile başlayan iç transfer sürecine Will Clyburn ve Daniel Hackett ile devam etmiş bugün de bir başka sözleşmesi bitecek oyuncu Kyle Hines sözleşme yeniledi.

THY Euroleague’de son şampiyon CSKA Moskova, koç Itudis ile başlayan iç transfer sürecine Will Clyburn ve Daniel Hackett ile devam etmiş bugün de bir başka sözleşmesi bitecek oyuncu Kyle Hines sözleşme yeniledi.

Rus devi CSKA Moskova, sezonun tamamlanmasının ardından şampiyon kadroyu bozmak istemiyor. Koç Itudis’in sözleşmesinin yenilenmesiyle başlayan süreçte 3 oyuncusu ile sözleşme tazelemiş oldu.

Birleşik Amerikalı oyuncu ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayan CSKA Moskova iç transfer çalışmalarına hızla devam ediyor.

Kyle Hines bu yıl Euroleague’de başarılı bir sezon geçiren oyunculardan biriydi. Pivot pozisyonunda forma giyen Hines, bu yıl Euroleague’de 36 maça çıkarken, ortalama 19 dakika süre aldı. Bu sürede 7.3 sayı, 3.6 ribaunt, 1.4 asist, 8.4 verimlilik puanı ortalamasını tutturdu.

Hines bu sezon Euroleague’de en iyi maçını ise normal sezonda Anadolu Efes karşısında 7/7 saha içi isabet ile 15 sayı, 3 ribaunt, 21 verimlilik puanıyla gerçekleştirmişti.