Ana sayfa Haberler Ergin Ataman resmen açıkladı! “Milos Teodosic…”

Ergin Ataman resmen açıkladı! “Milos Teodosic…”

Anadolu Efes'in başarılı başantrenörü Ergin Ataman, katıldığı televizyon programında Milos Teodosic'i geçmişte menajerlerin önerdiğini dile getirdi.

THY Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadelesini sürdüren Anadolu Efes’de koç Ergin Ataman, Milos Teodosic’in transfer edilmesi konusuna açıklık getirdi.

Tivibuspor’da yayınlanan Ribaund programına konuk olan deneyimli başantrenör Ergin Ataman, Shane Larkin’in NBA’de oynamaya hayali olduğunu ve Teodosic’in de Avrupa’yı dönmeyi düşündüğünü bu yüzden böyle bir transferi geçmişte düşündüklerine söylerken, şu an için transfer yapmayacaklarını ifade etti.

Koç Ergin Ataman’ın konu ile ilgili açıklamaları şu şekilde:

”Shane Larkin’in menajerleri, NBA’den bir takımın oyuncuyu istediğini söylediler. Larkin’in de NBA’de oynama hayali vardı. Biz de, Larkin’in yerini doldurabilirsek onun gitmesine izin vereceğimizi söyledik. Onlar da Milos Teodosic’in adını söylediler. Aynı menajerlik şirketine bağlı oyuncular ve o dönemde Teodosic’in de Los Angeles Clippers’tan ayrılma ihtimali vardı. Ama daha sonra şartlar değişti. Bu bizden değil, menajerlerden gelen bir teklifti. Şu an herhangi bir transfer yapmayı düşünmüyoruz”

Teodosic Anadolu Efes’e gelecek mi işte detaylar