Ana sayfa Haberler Fenerbahçe’nin İtalyan yıldızından Neslican Tay paylaşımı

Fenerbahçe’nin İtalyan yıldızından Neslican Tay paylaşımı

Fenerbahçe Beko'nun İtalyan oyuncusu Gigi Datome, geçtiğimiz günlerde kanserden hayatını kaybeden Neslican Tay hakkında paylaşımda bulundu

Fenerbahçe Beko’nun İtalyan oyuncusu, Luigi Datome, yalnızca basketbolu ile değil, toplumsal konulardaki duyarlılığı ile de ön plana çıkıyor.

Uzun yıllardır kanser ile savaşan ve geçtğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay, sosyal medya hesabından kanser ile olan savaşını paylaşıyordu. Diğer kanser haslarına umut veriyordu.

Fenerbahçe Beko’nun yıldız oyuncusu Gigi Datome de 3 kez yendiği kansere 4. kez yakalanarak hayatını kaybeden Neslican için sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Yıldız oyuncu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

En kötü anlarda bile, asla şikayet etmeyin. Derin bir nefes alın, yaşamdaki öncelikleri hatırlayın. Eğer yapabilselerdi daha fazla savaşmak isteyecekler için savaşın. Güçsüz olacağımız zamanlar olacak. O anlara kadar yıldızları hedefleyelim.
Kanserle savaşmış veya savaşan tüm insanlara, onların ailelerine ve sevdiklerine dualar ve sevgiler gönderiyoruz. Huzur içinde yatsın, güzel melek. Mekanın cennet olsun.