Ana sayfa Haberler Fenerbahçe’nin yeni sponsoru resmen Beko!

Fenerbahçe’nin yeni sponsoru resmen Beko!

Ülker Arena’da gerçekleşen imza törenine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Başkanvekili Semih Özsoy, basketbol takımının tecrübeli hocası Zeljko Obradovic ve takımın oyuncuları katıldı.

Gerçekleşen imza töreniyle Fenerbahçe Basketbol takımı ile Beko arasında iki buçuk yıllık anlaşma resmi olarak hayata geçmiş oldu.

Ülker Arena’da düzenlenen toplantıda Başkanvekili Semih Özsoy, başantrenör Zeljko Obradovic ve  Melih Mahmutoğlu söz aldı:

Özsoy: “Kombine deviri halledeceğiz”

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Beko ile yapılan anlaşmanın ilk etabının 2 buçuk sene olduğunu söylerken, Kombine devirleriyle ilgili çalışmaların sürdüğünü ve en kısa zamanda halledeceklerini söyledi.

Obradovic: “Ben oyuncularımın passaportuna bakmam!”

Oyuncularının hangi ülkenin vatandaşı olduğunun umrunda olmadığını söyleyen Obradovic, takımda herkesin mutlu olduğunu söylerken şu ifadeleri kullandı:

“Hangi ülkeden oyunculara sahip olduğumuz önemli değil. Biz Fenerbahçe takımıyız. Oyuncularım ve herkes bilir ki ben pasaporta bakmam. Takımdaki herkes bununla mutlu. Bu çok basit, hangi ülke vatandaşı olduğunuz benim için önemi yok. İyi bir başlangıç yaptık. Ancak herkes asıl önemli olanın sezonu iyi bitirmek olduğunun farkında. Önümüzde daha çok maç var. Odaklanmalıyız. Aynı vizyon ve odaklanmayla oynamaya devam etmeliyiz. Dün maçtan sonra yaşanan her şey çok özeldi. Çok mutlu olduk. Bu insanları mutlu edebildiğimizi görmek harika. CSKA maçı için Melih’in de söylediği aynı coşkuyu bekliyoruz. Taraftarlarla aramızda özel bir bağ var.”

Mahmutoğlu: “Taraftarımıza teşekkür ediyoruz”

Fenerbahçe taraftarının dün, Afyon Belediyespor ile oynanan karşılaşmada hazırlanan videonun tüm takımın tüylerini diken diken olduğunu aktaran  Mahmutoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Dün çok güzel bir ortam vardı. Videoyu izlerken tüylerimiz diken diken oldu. Çok güzel ve özel anlardı bunlar. Taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Salı günü CSKA maçında da taraftarlarımızdan aynı coşkuyu bekliyoruz.”