Ana sayfa Haberler Fenerbahçe’ye dev sponsor! Kasası dolacak

Fenerbahçe’ye dev sponsor! Kasası dolacak

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, takıma sponsor olmaya devam ediyor. Futbol takımına Koç Holding’in şirketlerini sponsor yapan başkan Koç, şimdi de basketbol takımına yine Koç Holding bünyesindeki Beko’yu sponsor yaptı.

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Fenerbahçe Basketbol Takımı’nın ana sponsoru Beko oldu.

Sarı-lacivertli kulübün yaptığı açıklama şu şekilde:

“Ülkemizde basketbol adına birçok ilki hayata geçiren, elde ettiği ulusal-uluslararası başarılar ve şampiyonluklarla Avrupa’nın ve dünyanın sayılı markalarından biri olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız ile BEKO, sponsorluk anlaşması imzalıyor.

Dünyanın önde gelen beyaz eşya markası BEKO ile kulübümüz arasında yapılacak bu heyecan verici iş birliği, 16 Aralık Pazar günü Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlenecek buluşma ile kamuoyuna duyurulacak.

Başkanımız Ali Y. Koç ve yöneticilerimiz, Fenerbahçe Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın oyuncularının katılımıyla gerçekleştireceğimiz basın toplantısı saat 11.15’te gerçekleştirilecektir.

Sponsorumuz BEKO’ya Fenerbahçe ailemize hoş geldin diyor takımımıza Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Euroleague’de sonsuz başarılar diliyoruz.”