Ana sayfa Haberler Fenerbahçe’ye Nunnaly’den kötü haber

Fenerbahçe’ye Nunnaly’den kötü haber

Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı’nın başarılı forvet oyuncusu James Nunnally’nin sağlık durumu hakkında resmi açıklama yapıldı.

Amerikalı basketbolcu dün akşam oynanan Baskonia maçının 3. periyodunda smaç bastıktan sonra çok kötü bir şekilde yere düşmüştü. Düştükten sonra bir süre yerde hareketsiz kalan James Nunnally, sedye ile salondan çıkartılmıştı. Geceyi hastanede geçiren yıldız basketbolcu bugün taburcu oldu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın başarılı oyuncusu James Nunnally, Baskonia maçında yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle mücadeleyi tamamlayamamıştı.

Oyuncumuzun dün gece başlayan sağlık kontrolleri tamamlanmış ve sporcumuz tedavi gördüğü hastaneden taburcu olmuştur.

James Nunnally’nin yapılan tüm kontrollerin ardından genel sağlık durumunda herhangi bir soruna rastlanmamıştır. Ancak yapılan detaylı kontrollerde sporcumuzun, yaşadığı düşüşe bağlı olarak sol el tarak kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Nunnally’nin sahalara dönüş süresinin yaklaşık 1 ay olması beklenmektedir.

James Nunnally’nin herkesi korkutan talihsiz sakatlığı sonrası oyuncumuza destek mesajları gönderen tüm taraftarlarımıza; aynı zamanda geçmiş olsun mesajlarını ileten tüm takımlara, sporculara ve sporseverlere teşekkür ederiz.