Ana sayfa THY Euroleague İşte Fenerbahçe’nin yeni hocasının ilk sözleri

İşte Fenerbahçe’nin yeni hocasının ilk sözleri

THY Euroleague ekiplerinden Fenerbahçe Beko'nun 3 yıllık anlaşma yaptığı başantrenör Igor Kokoskov ilk açıklamasını yaptı. 

THY Euroleague ekiplerinden Fenerbahçe Beko’nun 3 yıllık anlaşma yaptığı başantrenör Igor Kokoskov ilk açıklamasını yaptı.

Açıklamasında Fenerbahçe Beko’da çalışmanın öneminden bahseden Kokoskov şöyle konuştu:

Bu fırsattan dolayı çok büyük heyecan duyuyorum. Fenerbahçe’nin tarihinin ve geleneklerinin fazlasıyla farkındayım. Aynı zamanda Fenerbahçe’nin tüm dünyada müthiş bir taraftar topluluğu olduğunu da biliyorum. Fenerbahçe’nin dünyanın en büyük spor kulüplerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Fenerbahçe taraftarına ve beni bu önemli görevin başına getiren kişilere karşı kendimi sorumlu hissediyorum. Bu nedenle de elimden gelenin en iyisini yapacak; yeteneklerimin, bilgimin ve deneyimlerimin tümünü, bu takımın elde etmeye alıştığı başarılara ulaşabilmesi için kullanmaya gayret edeceğim. Fenerbahçe taraftarlarının basketbol takımlarını çok sevdiğini biliyorum. Bu nedenle biz de maçlar ve kupalar kazanarak onları mutlu edebilmek için en iyisini yapmaya çalışacağız.