Ana sayfa Haberler Mersin Büyükşehir Belediyespor’ da Hedef 3’de 3 Yapmak!

Mersin Büyükşehir Belediyespor’ da Hedef 3’de 3 Yapmak!

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Liginde mücadele eden Mersin Büyükşehir Belediyespor basketbol kulübünde, genel menajer görevini üstlenen Melahat Aydın ile bir röportaj düzenlendi. Aydın ligin bitimine 3 hafta kala, kalan 3 maçı da kazanmak istediklerini belirtti.

Geçen hafta İstanbul Üniversitesi basketbol takımı ile yapılan mücadeleyi kaybetmelerini şu şekilde değerlendirdi. Şansız bir şekilde yenildik. Bu sene yine Play – Off takımları arasındaki yerimizi almamız gerekiyor. Bu sebeple önümüzde Ligin ilk yarısının bitmesine 3 hafta kala geriye kalan 3 maçı da kazanarak ikinci yarıya daha rahat bir şekilde gitmek istediklerini söyledi. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Lige iyi bir mücadele sergileyerek başladık. Ancak Avrupa maçları ve lig ikisi bir arada olunca işler istediğimiz gibi gitmedi. Hafta içi Avrupa maçlarını oynadık, hafta sonu da Lig maçlarını oynadık bu sebeple yorgunluk en üst safhada dedi. Geçen son 3 haftanın maçlarını da kaybettik. Ancak önümüzde daha 3 maçımız var amacımız 3’de 3 yapmak dedi.

Tosyalı Toho Osmaniye takımı ile bu hafta sonu bir mücadele yapacağız. Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor diyerek sözlerini sonlandırdı.