Ana sayfa Haberler Vesely imzayı attı!

Vesely imzayı attı!

Fenerbahçe Beko’ yıldız basketbolcu Jan Vesely ile 3 yıllık anlaşma yaparak oyuncu ile nikah tazeledi.

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında sorulan soruları yanıtlayan Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, Jan Vesely ile 3 yıllık sözleşme için görüştüklerini ifade etmişti. Dün ise somut gelişmeler yaşandı ve yıldız isimle 3 yıllık kontrat imzalandı.

THY Euroleague’de kariyerinin en iyi sezonunu geçiren Çek basketbolcu, NBA’den teklifler gelmesine rağmen, Fenerbahçe’de kalmak istediğini katıldığı bir programda dile getirmişti.

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde:

“2018-19 sezonunda mücadele ettiği tüm kulvarlarda şampiyonluk hedefleyerek yoluna devam eden ve sezonun ilk kupasını Ankara’da elde ettiği Türkiye Kupası zaferiyle kaldırmayı başaran Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, bir yandan da önümüzdeki sezonun kadro yapılanması üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda yapılan çalışma kapsamında, kulübümüz ile Jan Vesely arasındaki sözleşmenin 3 yıl daha uzatılması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Fenerbahçe Beko’nun en değerli oyuncularından biri olan, formamızı giydiği süreçte üst üste dört Final Four tecrübesi yaşayan ve Avrupa şampiyonluğu da dahil olmak üzere elde edilen kritik başarılarda önemli payı bulunan Jan Vesely, Fenerbahçe Beko formasını 2021-2022 sezonunun sonuna dek giymeye devam edecektir.

Yapılan bu anlaşmanın kulübümüz ve sporcumuz için hayırlı olmasını diler, Vesely’e Fenerbahçe Beko forması altında nice büyük başarılar ve kupalar dileriz.”

Merhaba, admin konuşuyor. Lütfen Kemerlerinizi bağlayın Vesely Havayolları ile uçuşumuz 2022 yılına kadar sürecek

Melih Mahmutoğlu da imzalıyor

Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Beko’da, kaptan Melih Mahmutoğlu ile görüşmelerin sürdüğü ve kısa süre içerisinde 3 yıllık anlaşma imzalayacağı öğrenildi.

Kaynak: Skorer