Ana sayfa NBA Bogdanovic’in Kings’deki geleceği belirsiz! 51.4 milyon doları reddetti!

Bogdanovic’in Kings’deki geleceği belirsiz! 51.4 milyon doları reddetti!

Bir dönem Fenerbahçe'de forma giymesinin ardından Sacramento Kings'e giden Bogdan Bogdanovic, takımının 51.4 milyon dolarlık teklifini reddetti.

Bogdan Bogdanovic Sacramento Kings

Bir dönem Fenerbahçe’de forma giymesinin ardından Sacramento King’e giden ve oradaki 3. sezonunu geçiren Bogdan Bogdanovic’in takımındaki geleceği belirsiz.

Sacramento Kings’de takımın en iyi oyuncusu konumunda oldan Bogdanovic, Bleacher Report’tan Eric Pincus’ın haberine göre Kings’in 51.4 milyon dolarlık teklifini reddettiğini ve geleceği ile ilgili ne kadar vereceğinin bilinmediğini aktardı.

Sacramento Kings, De’Aaron Fox ile birlikte Harrison Barnes ve Buddy Hield’a yüklü ödemeleri nedeniyle, Bogdanovic’e kesenin ağzını açmak istemiyor. Sırp basketbolcu ise bu duruma nasıl bir cevap vereceği gelecek günlerde netleşecek.

Bogdan, bu sezon Kings formasıyla 29 maça çıkarken, bu karşılaşmalarda yüzde 53.2 saha içi isabeti, yüzde 38.7 üç sayılık isabet ile oynarken, 14.2 sayı, 3 ribaunt, 3.7 asist ortalamalarını şimdiden tutturmuş durumda.

Bogi, Fenerbahçe Beko’da Euroleague şampiyonluğu yaşamasının ardından NBA ekiplerinden Sacramento Kings ile anlaşmış ve oradaki 3. sezonunu oynuyor. Haziran ayında ise takımıyla sözleşmesi sona eriyor.