Ana sayfa NBA Çin ile NBA gerginliğine bir yorum da Lebron James’den

Çin ile NBA gerginliğine bir yorum da Lebron James’den

NBA ile Çin arasında süren gerginliğe şimdiye dek yorum yapmayan süperstar Lebron James sessizliğini bozdu

Çin ile NBA gerginliğine bir yorum da Lebron James'den
Çin ile NBA gerginliğine bir yorum da Lebron James'den

Lebron James, Çin ile NBA arasında süren gerginliğe şimdiye dek sessiz kalırken, dün verdiği röportajda sessizliğini bozarak konu hakkında yorum yaptı.

NBA’in Lakers’lı süperstarı konunun ifade özgürlüğü olduğunu ancak bu durumun ortaya olumsuz sonuçları olduğunu şu sözlerle ifade etti:

Hepimiz ifade özgürlüğünden bahsediyoruz ve hepimizin ifade özgürlüğü var amcak bazen ortaya çıkabilen olumsuzlukların sonuçları oluyor. Başkalarını düşünmediğiniz zaman sadece kendinizi düşünürsünüz.

“MOREY YETERİNCE BİLGİ SAHİBİ DEĞİLDİ”

Rocketsli Darl Morey’in attığı tweet ile ilgili ise Kral James Daryl Morey ile herhangi bir laf dalaşına, atışmaya girmek istemiyorum ama bence kendisi konu hakkında yeterince bilgi sahibi değildi ve öyle konuştu” dedi.

“DİKKATLİ OLMAK GEREKİYOR”

Morey’in attığı tweet sonrası bir çok insanın hem finansal hem duygusal hem de ruhsal olarak zarar görebileceğini, bu yüzden de ne yaptığımız konusunda dikkatli olmamız gerektiğini ifade etti:

Birçok kişi bundan zarar görebilirdi. Yalnızca finansal olarak değil; duygusal, fiziksel, ruhsal olarak da… Ne tweet attığımız, ne söylediğimiz, ne yaptığımız konusunda dikkatli olmak gerek.