Ana sayfa NBA Cleveland Cedi Osman ile nikah tazelemek istiyor!

Cleveland Cedi Osman ile nikah tazelemek istiyor!

A Milli basketbol takımımızın genç yıldızı Cedi Osman, NBA'de Cleveland Cavaliers ile sözleşme uzatacağı iddia edildi.

Cedi Osman Türk Basketbolcu

google-news-abone-olpng

NBA ekiplerinden Cleveland Cavaliers’da forma giyen milli yıldızımız Cedi Osman ile Cavs’ın yeni bir kontrat imzalayacağı iddia edildi.

Cleveland.com’dan Chris Fedor’un haberin göre, şimdilerde Dünya Kupası için Çin’de bulunan yıldız oyuncunun Amerika’ya dönmesinin ardından Cavs ile masaya oturacağı iddia edildi.

CAVS CEDİ’Yİ KAYBETMEK İSTEMİYOR

2020 yazında Cleveland ile sözleşmesi bitecek olan Cedi’nin 23 Ekim 2019’e kadar sözleşmeyi uzatma hakkı bulunuyor. Eğer Cavs ile bu tarihe kadar yeni sözleşme üzerinde anlaşılamazsa, 2019-20 sezonu sonunda serbest kalacak yıldız oyuncunun başka bir takımla anlaşma durumu olabilir. Milli basketbolcuyu elinden kaybetmek istemeyen Cavs cephesi, oyuncunun Çin’den dönmesiyle birlikte sözleşmeyi imzalatmak istiyor.

75 MAÇTA İLK 5 ÇIKTI

Cedi Osman geçtiğimiz sezon NBA’de oynadığı 76 maçın, 75’inde ilk 5 başlarken, ortalama 32 dakika süre aldı. Bu sürede ise ortalama 13 sayı, 4.7 ribaunt, 2.6 asist yaptı.

Milli yıldızımız bu yaz Çin’de düzenlenen Dünya Kupası’nda ise ortalama 31 dakika sahada kalırken, 13.3 sayı, 2.7 asist, 2 ribaunt ortalaması tutturdu.