Ana sayfa NBA Doncic ile Kobe arasında ne yaşandı! Kobe ne dedi?

Doncic ile Kobe arasında ne yaşandı! Kobe ne dedi?

Steples Center'da Los Angeles Lakers ile Dallas Mavericsk arasında oynanan maçta Luka Doncic ile Kobe Bryant arasında ne konuşulduğu merak konusu oldu.

Kobe Bryant ile Luka Doncic'in tanışması

Steples Center’da Los Angeles Lakers ile Dallas Mavericsk arasında oynanan maçta Luka Doncic ile Kobe Bryant arasında ne konuşulduğu merak konusu oldu.

Mücadele oynandığı sırada Dallas’ın Slovenyalı yıldızı Luka Doncic ile tribünde yerini alan Lakers’ın efsanesi Kobe Bryant arasında geçen konuşma merak konusu olmuştu.

Kobe Bryant ile kızı Gigi ile tanıştığı o an hakkında konuşan Sloven yıldız, “Biri Slovence konuşuyordu, dönüp baktığımda Kobe Bryant benim dilimi konuşuyordu. Gerçekten şaşırdım”

Doncic her ne kadar efsanevi basketbolcu Kobe Bryant’ın Slovence konuşmasına şaşırmış olsa da Sırpça, Hırvatça, Boşnakça ve İtalyanca gibi dilleri bildiği biliniyordu. Dallas Mavericsk’in patronu Mark Cuban da geçtiğimiz dönemde yaptığı açıklamada Slovence öğrenmeye çalıştığını söylemişti.

Doncic iyi bir mücadele ortaya koyarken mücadeleyi 19 sayı, 4 ribaunt, 7 asist ile tamamladı. Karşılaşma sırasında Howard’ın müdahalesi ile sakatlandığını da ekleyelim.