Ana sayfa Avrupa FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 8’li Final heyecanı Yunanistan’da başlıyor

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 8’li Final heyecanı Yunanistan’da başlıyor

FIBA Şampiyonlar Ligi'nde mart ayında durdurulan sezon, Yunanistanda 30 Eylül'den itibaren yeniden başlayacak.

FIBA-3

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde Kovid-19 salgını sebebiyle mart ayında durdurulan sezon, Yunanistanda 30 Eylül’den itibaren yeniden başlayacak. Ligin şampiyonu ise 8’li final organizasyonuyla belli olacak.

Türkiye’yi Türk Telekom’un temsil edeceği 8’li final organizasyonu 30 Eylül- 4 Ekim tarihleri arasında Atina’da gerçekleşecek.

Türk Telekom, son 4 takım arasında kalabilmek için yarın (30 Eylül) DJA Dijon ile mücadele edecek. Türk Telekom bu maç ile neredeyse altı ay sonra ilk resmi maçına çıkacak.

Maçların programı şu şekilde:

30 Eylül Çarşamba:

Hapoel Bank Yahav Jerusalem (İsrail) – Hereda San Pablo Burgos (İspanya) mücadelesi saat 18.30’da Tivibu Spor 2 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

Türk Telekom – DJA Dijon (Fransa) maçını saat 21.30’da Tivibu Spor ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

1 Ekim Perşembe:

ERA Nymburk (Çekya) – AEK (Yunanistan) karşılaşmasını saat 18.30’da Tivibu Spor 2 kanalında canlı olarak yayınlanacak.

Casademont Zaragoza (İspanya) – Iberostar Tenerife (İspanya) mücadelesini saat 21.30’da Tivibu Spor 2 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

2 Ekim Cuma:

Türk Telekom-DJA Dijon galibi ile Hapoel Bank Yahav Jerusalem-Hereda San Pablo Burgos galibi arasındaki mücadeleyi saat 18.30’da Tivibu Spor 2 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

ERA Nymburk-AEK galibi ile Casademont Zaragoza-Iberostar Tenerife galibi mücadelesini saat 21.30’da yine Tivibu Spor 2 kanalında canlı olarak yayınlanacak.

4 Ekim Pazar:

Üçüncülük maçı ise 17.00’da oynanması planlanıyor

Final maçı ise 20.00’da oynanacak.