Ana sayfa Avrupa Giannakopoulos oyuncularına yine çok sinirlendi

Giannakopoulos oyuncularına yine çok sinirlendi

Geçtiğimiz gün Yunanistan Kupası Çeyrek Finali'nde Panathinaikos'un Promitheas’a sürpriz bir sonuçla mağlup olmasının ardından, başkan Giannakopoulos oyuncularına çok sinirlendi.

Giannakopoulos oyuncularına yine çok sinirlendi
Giannakopoulos oyuncularına yine çok sinirlendi

Geçtiğimiz gün Yunanistan Kupası Çeyrek Finali’nde Panathinaikos’un Promitheas’a sürpriz bir sonuçla mağlup olmasının ardından, başkan Giannakopoulos oyuncularına çok sinirlendi.

Giannakopoulos pazartesi günü Panathinaikos antremanına giderek oyuncularını azarladı.

“ÖZÜR DİLEYECEK YÜREĞİNİZ YOK”

Yunanistan’da yayın yapan sdna.gr‘nin haberine göre kulüp başkanı Giannakopoulos oyuncularına Beni en çok rahatsız şey eden; taraftarlar ve organizasyondan özür dileyecek yüreğinizin olmaması… Ayakkabılarınızın toplam ücretinden daha düşük bir bütçeye sahip olan bir takıma kaybettiniz. Bu organizasyon için utanç verici. Nasıl bir takım için rekabet ettiğinizi anlamalısınız dediğini iddia etti.

sdna.gr‘nin bu haberinin ardından Panathinaikos’ta oyuncular ve teknik kadro kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaparak özür diledi.

Panathinaikos’un çeyrek finalde sürpriz bir şekilde elenmesine rağmen koç Argiris Pedoulakis’in görevinin güvende olduğu ve kovulmasının gündemde olmadığı belirtildi.