Ana sayfa NBA Goran Dragic:”12 yıldır bunu bekliyordum ve sonunda elime fırsat geçti”

Goran Dragic:”12 yıldır bunu bekliyordum ve sonunda elime fırsat geçti”

Miami Heat, Boston Celtics'i mağlup ederek adını NBA Finallerine yazdırdı. Goran Dragic ise maç sonunda açıklama yaptı.

GoranDragic

NBA Doğu Konferansı Finallerinin 6. maçında Miami Heat, Boston Celtics’i mağlup ederek adını NBA Finallerine yazdırmayı başardı. Goran Dragic ise maçın ardından kendisine yöneltilen soruları zoom üzerinden yanıtladı.

Goran Dragic galibiyete 13 sayı, 7 asistle katkı sağlamıştı. Dragic yaptığı açıklamada takım arkadaşlarıyla birlikte oynamanın ne kadar keyifli olduğunu ve bu takımla birlikte olduğu için mutlu olduğunu dile getirdi.

Goran Dragic’in açıklamalarının tamamı şu şekilde:

“Herhangi bir akşam takımımızda kimin en skorer olacağını bilemiyorsunuz. Büyük anlardan korkmayan harika oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Böyle oyuncularla beraber oynamak çok büyük bir keyif.

Finale kalmak inanılmaz bir şey. Çok duygusalım. Mutluyum, uzun zamandır bu anı bekliyorum. Son 11-12 yıldır bunu bekliyordum ve sonunda elime fırsat geçti. Takım arkadaşlarıma her zaman inandıkları için haklarını vermem gerekiyor. Geride bıraktığımız 5 yılda birçok iniş çıkış yaşadım ama böyle bir takımın parçası olduğum için çok mutluyum.

Ülkeniz için oynadığınızda bu çok daha kişisel bir şey. O zaman taraftarlarımızın önünde oynuyorduk, maçlar tamamen dolu salonlarda oynanıyordu. Daha farklı bir duyguydu. Geride bıraktığımız sezon benim için muhteşem bir deneyim oldu. Kariyerimin en büyük anlarından bazılarını bu sene yaşadım. Bunun tadını çıkarmak ve finale hazırlanmak istiyorum.”