Ana sayfa NBA Kevin Durant “Steve Nash ile çalışmayı dört gözle bekliyorum”

Kevin Durant “Steve Nash ile çalışmayı dört gözle bekliyorum”

Brooklyn Nets oyuncularından Kevin Durant, eski NBA MVP'si Steve Nash'in koçluğu için yaptığı açıklamada çok heyecanlı olduğunu söyledi.

kevin durant

Brooklyn Nets’in yıldız oyuncularından Kevin Durant, eski NBA MVP’si Steve Nash’in koçluğu için ilk açıklamasında kendisiyle çalışma fırsatını dört gözle beklediğini açıkladı.

JJ Redick’in “The Old Man and the Three” podcast’inde konuşan Durant şu ifadeleri kullandı:

“Heyecanlıyım. Ne zaman eski bir oyuncu ligde antrenör olarak iş bulsa, heyecanlanıyorum çünkü oyun hakkındaki bilgi düzeyleri çok derin oluyor, özellikle de onları sahada tecrübe ettikleri için. Oyunla ilgili içgörüsü, iletişimi, basketbol oyunuyla iletişim kurma şekli, kesinlikle benim bir oyuncu olarak gelişmeme ve ekibimizin geri kalanına yardımcı olacak.

İlişkimiz, küçükken ona bir oyuncu olarak hayranlıkla bakmamla, sonra ona karşı oynayarak ve onunla rekabet ederek ve nihayet beraber antrenman yapma şansı bulmamla başladı. Muhtemelen 7-8 yıl önce diyebilirim. Aklının oyun için nasıl çalıştığını anladım ve onunla spor salonunda bulunurken, her zaman düşüncelerini kendime katmaya çalıştım, bu yüzden bu fırsatı dört gözle bekliyorum.”