Ana sayfa NBA Kobe’nin eşi Venessa trajedinin ardından ilk kez konuştu

Kobe’nin eşi Venessa trajedinin ardından ilk kez konuştu

NBA efsanelerinden Kobe Bryant ile 13 yaşındaki kızı Gianna Bryant'ın helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından eşi Vanessa Bryant ilk kez açıklama yaptı.

kobe-bryant-ailesi

NBA efsanelerinden Kobe Bryant ile 13 yaşındaki kızı Gianna Bryant’ın helikopter kazasında hayatını kaybetmesinin ardından eşi Vanessa Bryant ilk kez açıklama yaptı.

Tüm spor camiası 20 yıl Los Angeles Lakers’ta forma giyerek NBA’in en büyük efsanelerinden biri haline gelen Kobe Bryant ile i kızı Gigi’nin yasını tutuyor.

Helikopter kazasında hem kızı Gigi’yi hem de eşi Kobe’yi kaybederek tarifi imkansız bir acı yaşayan Vanessa Bryant, kazanın ardından ilk kez Instagram hesabından açıklamalarda bulundu.

Venessa yaptığı açıklamada, acılarını paylaşan milyonlara teşekkür ederken, kazada hayatını kaybeden diğer ailelerin de acılarını paylaştıklarını söyledi.

Venessa Bryant ayrıca açıklamasında Mamba Spor Vakfı olarak ‘MambaOnThree’ isminde ödenek hazıladıklarını MambaOnThree.org’dan bağışları beklediklerini de sözlerine ekledi.

Kobe Bryant’ın eşinin duygu dolu paylaşımı şu şekilde:

Kızlarım ve ben, bu korkunç dönemde bize destek olan ve sevgisini gösteren milyonlara teşekkür etmek istiyoruz. Dualarınız için minnettarız. Kesinlikle dualarınıza ihtiyacımız var. Sevgi dolu eşim Kobe ve biricik tatlı kızım Gianna’nın ani ölümüyle yıkıldık. Ayrıca Pazar günü aynı kazada sevdiklerini kaydeden diğer ailelerin kayıpları için de mahvolduk. Acılarını içtenlikle paylaşıyoruz. Şu an acımızı tarif edecek bir kelime yok. Kobe ve Gianna’nın ne kadar çok sevildiğini gördükçe biraz da olsa avunuyorum. Onlara sahip olduğumuz için kendimizi kutsanmış hissediyoruz.

Dilerim sonsuza dek bizimle olurlar. Onlarsız bir hayatı hayal etmek dahi imkansız. Ancak her sabah biricik kızım ve Kobe için uyanmalı ve hayatımıza devam etmeliyiz. Gigi, yolumuz aydınlatmak için üzerimizde parlıyor. Onlara karşı olan sevgimiz sonsuz ve ölçülemez. Onlara bir kez daha sarılmayı ve öpmeyi dilerdim. Sonsuza dek onlarla kalmayı isterdim. Acımızı paylaştığınız ve bize destek olduğunuz için tekrar teşekkür ederim.

Bu yeni yaşadığımızı süreci yönetirken mahremiyetize saygı göstermenizi temenni ediyoruz. Mamba Team Ailesi’ni onurlandırmak için Mamba Spor Vakfı olarak bu trajediden etkilenenlere destek olmak adına MambaOnThree isminde ödenek hazırladık. Bağış yapmak için MambaOnThree.org’a girebilirsiniz. Kobe ve Gianna’nın mirasını ileriye taşımak için vakfın sitesini de ziyaret etmeyi unutmatın. Bizi dualarınızla ayakta tuttuğunuz ve Kobe, Gigi, Natalia, Bianka, Capri ve beni bu kadar sevdiğiniz için bir kez daha teşekkür ederim.