Ana sayfa NBA LeBron James Kobe Bryant’a selam çaktı!

LeBron James Kobe Bryant’a selam çaktı!

Los Angeles Lakers'ın efsanesi Kobe Bryant ile LeBron James bir dönem karşı karşıya getirilen iki isim olurken, aralarındaki dostluk hep görüntülere yansımıştı.

LeBron James Kobe Bryant'a selam çaktı!
LeBron James Kobe Bryant'a selam çaktı!

Los Angeles Lakers’ın efsanesi Kobe Bryant ile LeBron James bir dönem karşı karşıya getirilen iki isim olurken, aralarındaki dostluk hep görüntülere yansımıştı.

Şimdilerde Los Angeles Lakers forması giyen LeBron James, ESPN’e verdiği röportajda Lakers’ın efsane ismi Kobe Bryant’ın kendisine ilham kaynağı olduğunu söyledi.

Yıldız oyuncu verdiği röportajda Kobe Bryant ile bir de anısını paylaşırken, lisede olduğu dönemde Kobe’nin hayranı olduğunu da belirtti.

Lebron James şu anekdotu paylaştı:

En büyük Lakers anım muhtemelen Batı Konferansı final serisi. Top tepede Kobe’nin elindeydi. Soldan sağa bir crossover ile Scottie Pippen’ı geçtikten sonra bulduğu koridorda penetre etti ve topu alley-oop için Shaq’e yolladı. O da Rasheed Wallace topa dokunamadan smaçladı.
2001-2003 arasında lisedeydim. Kobe Bryant benim için ilham kaynağı gibiydi çünkü o da liseden doğrudan NBA’e gitmiş bir çocuktu. Bazı eski fotoğraflarıma bakarsanız Kobe’li şeyleri çok kez giydiğimi görürsünüz. Dolayısıyla Lakers tarihini biliyorum.