Ana sayfa NBA LeBron James Los Angeles Lakers’ın sorununu açıkladı!

LeBron James Los Angeles Lakers’ın sorununu açıkladı!

Los Angeles Lakers'ın Clippers maçı dahil son 4 maçını  kaybetmesinin ardından açıklama yapan LeBron James durum tespiti yaptı

Lebron James Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers’ın Clippers maçı dahil son 4 maçını  kaybetmesinin ardından açıklama yapan LeBron James durum tespiti yaptı

LeBron James sorunun, savunmada değil hücumda olduğunu vurgularken, “Kazanırken de daha iyi olmalıyız” demiştim dedi.

Sözlerine ‘Alışkanlıklar’ üzerinden sürdüren LeBron, Sağlam durmalıyız. Kazanmak veya kaybetmenin bir önemi yok. Alışkanlıklarımız üzerinde çalışmamız gerekiyor. Bence savunma olarak geri döndük ama hücumda daha iyi olmalıyız. Son dakikalarda bize bedel ödeten top kayıpları yaptım, şutlar kaçırdım. Biraz daha iyi olmalıyız ifadelerini kullandı.

Lakers, Clippers karşısında ilk yarı sonunda 15 sayı önde girmesine karşın, Kawhi’nin liderliğinde Clippers galibiyete yürürken, Leonard 35 sayı ortalamasıyla Noel tarihinin en skoreri ikinci oyuncusu olmayı başardı.

LeBron Sakat Oynadı

Lakers’ın yıldızı, Lebron James’in mücadele sırasında Beverley’den aldığı diz darbesi sonrası sakatlanmasına rağmen sahada kalmayı tercih ederken, 23 sayı, 9 ribaunt, 10 asist performans ile mücadeleyi tamamladı.

Los Angeles Lakers, bir sonraki maçını Cumartesi gecesi Portland Trail Blazers ile oynayacak.