Ana sayfa NBA LeBron James: “Üstlerimizin anlaması gereken şey bizim güvenliğimiz”

LeBron James: “Üstlerimizin anlaması gereken şey bizim güvenliğimiz”

NBA'de Los Angeles Lakers forması giyen LeBron James, sezonun tamamlanmamasının acı verici olacağını ve zor olacağını söyledi.

LeBron James:

NBA’de Los Angeles Lakers forması giyen LeBron James, sezonun tamamlanmamasının acı verici olacağını ve zor olacağını söyledi.

Koronavirüs sebebiyle NBA’de sezonun askıya alınmasının ardından oyuncular evlerinde aileleriyle, çocuklarıyla vakit geçirmeye odaklandılar ve salgının geçmesini bekliyorlar.

LeBron James takımının geleceği hakkında Lakers muhabirlerine iyimser açıklamalarda bulunurken, sezonu tamamlayamamanın acı vereceğini ve zor olacağını söyledi.

“DAVIS KONUSUNDA YANILDIM”

James, bu sezon Batı Konferansı’nda birinci sırada olmaları hakkında, takım yeni olmasına rağmen çok çabuk adapte olduklarını ve Davis’in sisteme çok hızlı dahil olduğunu, kendisinin bunun zaman alacağını düşündüğünü itiraf etti:

Dürüst olmam gerekirse bu kadar çabuk birlik beraberlik içerisine gireceğimizi bilmiyordum. Anthony Davis’le beraber birçok yeni parçamız vardı. New Orleans’ta 7 yıl geçirmişti ve yeni bir sisteme geliyordu, benim yanımda oynayacaktı. Nasıl olabilirdi ki? Olduğundan çok daha fazla zaman alacağını zannetmiştim ama çok yanılmışım.

“ÖNEMLİ OLAN GÜVENLİĞİMİZ, SAĞLIĞIMIZ”

Sezonun devam etmesi ihtimalinin sorulması üzerine James, Eğer izole bir konum olarak Las Vegas veya başka bir yerde oynamamız planlanıyorsa bunun saha içinde olduğu kadar saha dışında güvenliğimizi sağlayacak şekilde olması lazım. Üstlerimizin anlaması gereken şey en önemli olgunun güvenliğimiz olduğu. Oradan sonra yeni bir adım atarız ifadelerini kullandı.