Ana sayfa NBA Lebron James, Kobe için ilk kez konuştu! “Her seferinde ağlıyorum…”

Lebron James, Kobe için ilk kez konuştu! “Her seferinde ağlıyorum…”

Efsanevi basketbolcu Kobe Bryant ile kızı Gigi'nin hayatını kaybetmesinin ardından Lebron James ilk kez açıklamalarda bulundu. 

lebron-james-kobe-bryant

Efsanevi basketbolcu Kobe Bryant ile kızı Gigi’nin hayatını kaybetmesinin ardından Lebron James ilk kez açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz Pazar günü Kobe’nin helikopter kazasında hayatını  kaybetmesinin ardından büyük yıkım yaşadığı kameralara yansıyan LeBron James, resmi Instagram hesabından Kobe ve kızı Gigi hakkında paylaşımda bulundu.

Yaptığı açıklamada, defalarca yazı yazmayı denediğini ancak her seferinde ağlayarak vazgeçtiğini ifade eden LeBron, Pazar sabahı kendisi ile son kez telefonda konuştuğunu söyledi.

Yazısının son bölümünde ise mirasını devam ettireceğini vurgulayan James, ‘tekrar buluşacağız kardeşim’ diyerek sözlerine son verdi.

İşte ‘Kral’ James’in Instagram hesabından yaptığı o paylaşım:

Hazır değilim ama işte başlıyorum. Defalarca bu satırları yazmayı denedim ama her seferinde ağlıyorum. Sadece seni, Gigi’yi, sahip olduğumuz dostluğu, bağı, kardeşliği düşünüyorum. Pazar sabahı Philly’den LA’ya gitmeden önce seninle son kez konuştum. Sesini son kez duyacağımı tahmin etmemiştim. Seni çok seviyorum, abim. Kalbim, Vanessa ve çocuklarınla olacak. Söz veriyorum, senin mirasını devam ettireceğim. Hepimiz için ve özellikle Lakers için çok şey ifade ediyorsun. Bu yük artık beni sırtımda ve devam ettirmek benim bir sorumluluğum. Cennetten beni izle ve bana güç ver. Söylemek istediğim çok şey var ama şu anda yapamıyorum, başaramıyorum. Tekrar buluşacağız kardeşim

LeBron James, bu paylaşımının ardından Instagram’daki profil fotoğrafını Kobe Bryant ve hayatını kaybeden kızı Gigi Bryant yaptı.