Ana sayfa Haberler NBA London Game 2019’un tarihi ve takımları belli oldu!

NBA London Game 2019’un tarihi ve takımları belli oldu!

NBA London Game 2019 kapsamında Wizards ve Knicks arasında oynanacak maç, NBA’in Afrika, Avrupa ve Orta Doğu’daki yayın ortaklarının yanı sıra NBA League Pass’ten de yayınlanacak.

NBA London Game 2019, Londra’da oynanan dokuzuncu NBA normal sezon maçı olurken, New York Knicks’in Londra’da oynadığı üçüncü normal sezon maçı olacak. Knicks, 2015’te Detroit Pistons’a ve Milwaukee Bucks’a karşı Londra’da oynamıştı. Washington Wizards ise ilk kez Londra’da oynayacak. Londra’da daha önce oynanan sekiz normal sezon maçının biletleri de tükendi.

Parkedeki mücadelenin yanı sıra NBA London Game 2019 çeşitli taraftar aktiviteleri, NBA Cares destekli sosyal sorumluluk girişimleri ve NBA deneyimini Londra’daki taraftarlara ulaştıracak Jr. NBA basketbol programına da sahne olacak.

NBA London Game 2019, önümüzdeki aylarda duyurulacak diğer partnerlerle birlikte Foot Locker, Gatorade, Nike, SAP ve Tissot dahil olmak üzere tam kapsamlı bir pazarlama ortakları kadrosu tarafından desteklenecek.

Basketbol severler NBA hakkında daha fazla bilgi almak için Facebook ve Twitter sayfalarını ziyaret edebilirler. Ayrıca Wizards ve Knicks ürünlerini NBAStore.eu’dan ve maç gecesi The O2’den satın alabilirler.